EkoWATT - energetické poradenství, úspory energie, obnovitelné zdroje energieCentrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie
českyenglishdeutschrusky
 ::  Novinky a články  :: 

Novinky a články

Pozvánka na veletrh Ampér 2014

20. 2. 2014 Největší odborná událost v oblasti elektrotechniky, elektroniky, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení proběhne v termínu 18. – 21. 3. 2014 na brněnském výstavišti.

Akademie EkoWATT

12. 2. 2014 Od 1. 1. 2014 pokračujeme v činnosti nepravidelné akademie EkoWATT, která má za úkol informovat o nejnovějších trendech v oblastech ekologicky šetrné výstavby a sustainable business development.

EkoWATT zahájil další fázi certifikace BREEAM in Use prestižního byznys centra v Moskvě

10. 2. 2014 EkoWATT zpracovává v letošním roce třetí část certifikace Part 3 BREEAM In Use pro prestižní byznys centrum Romanov Dvor v Moskvě. Stali jsme se tak jedinou tuzemskou firmou, která realizuje certifikaci BREEAM In Use International ve všech třech částech Part 1, 2, 3.

Co vše nebude fungovat v případě blackoutu?

30. 1. 2014 EkoWATT v pořadu ČRo Kontakt Dvojky: Co vše nebude fungovat v případě blackoutu?

Nová Zelená úsporám pro rok 2014 vyhlášena

7. 1. 2014 Od 1. dubna začne opět příjem žádostí z programu Nová zelená úsporám. Alokace pro tuto výzvu je přibližně dvojnásobná oproti roku 2013.
Zpracujeme vám kompletní podklady pro podání žádosti - odborný posudek, případně potřebnou stavební dokumentaci. Dále vám nabízíme optimalizaci stavebně-technického řešení a propočet finanční návratnosti investice i PENB pro stavební povolení. Úvodní konzultace zdarma!

Pozvánka na veletrh Střechy Praha - Solar Praha - For Pasiv

6. 1. 2014 Dovolujeme si vás pozvat na veletrh Střechy Praha, kde vám bude po celou dobu konání veletrhu k dispozici naše Poradenské centrum pro úspory energií.

Kniha Pasivní panelák? A to myslíte vážně? získala 2. místo v soutěži Top Energie 2014

5. 1. 2014 Soutěž Top Energie 2014 je uzavřena, výsledky sečteny. Soutěžní příspěvek, který byl nominován redakcí "Pasivní panelák pro lepší bydlení" obsadil 2. místo v kategorii Nízkoenergetická a pasivní výstavba.

V kvalifikaci stavebních profesí pro úsporné domy se blýská na lepší časy

4. 1. 2014 Zlepši situaci v oblasti úrovně vzdělání stavebních profesí pro výstavbu energeticky úsporných domů pomůže Národní kvalifikační platforma. Tu založilo sdružení českých stavebních firem a profesní organizace na konci loňského roku. Cílem je pomoci zajistit vzdělání profesí podílejících se na provádění staveb tak, abychom mohli efektivně stavět budovy s téměř nulovou spotřebou energie. Platformu tvoří Centrum pasivního domu, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Česká rada pro šetrné budovy, Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Nadace ABF a některé konzultantské společnosti. Jednou z nich je i společnost EkoWATT CZ. Vznik Plánu byl podpořen grantem z programu Inteligentní energie pro Evropu v rámci iniciativy Posílení dovedností (BUILD Up Skills)

Nová zelená úsporám - termín pro podání žádostí prodloužen do 20. prosince

2. 12. 2013 Na účtu programu Nová zelená úsporám 2013 zbývá ještě několik desítek milionů korun, MŽP proto prodlužuje termín pro podání žádostí.

EkoWATT v pořadu "Ekonomika" ČT24

29. 11. 2013 Prodejci uhlí šidí zákazníky

 

« | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 17 | »

 

© 2011 EkoWATT přední česká poradenská společnost v oblasti energetiky, ekonomiky a životního prostředí

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect