EkoWATT - energetické poradenství, úspory energie, obnovitelné zdroje energieCentrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie
českyenglishdeutschrusky
 ::  Novinky a články  :: 

Novinky a články

V PÁTEK 23. 5. BUDE KANCELÁŘ EW UZAVŘENA - MALUJEME!!!

22. 5. 2014 V případě potřeby volejte náhradní telefonní číslo 773 774 699.

5 mil. Kč pro ZŠ Hudlice v téměř nízkoenergetickém standardu z OPŽP

4. 4. 2014 OÚ Hudlice se díky EkoWATTu podařilo získat pro ZŠ Hudlice podporu z OPŽP ve výši téměř 5 mil. Kč. Osvícený OÚ přistoupil na rekonstrukci do téměř nízkoenergetického, kterého se kromě kvalitního zateplení a instalaci kvaltiních oken podařilo dosáhnout díky centrálnímu větracímu systému s rekuperací tepla.

Nová zelená úsporám 2014

24. 3. 2014 Ateliér energeticky úsporných budov EkoWATT: Služby "Od kolébky do provozu" = Komplexní služby pro výstavbu či rekonstrukci domů v energeticky aktivním, nulovém, pasivním či alespoň nízkoenergetickém standardu:
2 h konzultací ZDARMA + zaměření stávajícího stavu, architektonický návrh, optimalizaci investičních a provozních nákladů, projektová dokumentace, realizace, tendry, technický a stavební dozor, měření a verifikace výsledku.

Pozvánka na panelovou diskuzi Energetická (r)evoluce – německá inspirace pro ČR

17. 3. 2014 Akce se koná v úterý 18. března od 19hodin v pražském HUBu. Diskutovat bude Rebecca Harms, spolupředsedkyně skupiny Zelených/ESA v Evropském parlamentu spolu s energetickým konzultantem Vratislavem Ludvíkem, výkonným ředitelem Aliance pro energetickou soběstačnost Martinem Sedlákem, koordinátorkou kampaně Greenpeace Klárou Sutlovičovou a vedoucím energetické sekce zelených Milanem Šimoníkem.

Výzva OPŽP na zateplení veřejných budov

1. 3. 2014 Do konce dubna je možné podat žádost v mimořádné výzvě v prioritní oblasti 3.1. na zateplení veřejných budov. Uznatelné výdaje jsou výdaje na zateplení obvodového pláště (včetně střechy), výměnu oken a dveří, případně na výměnu zdroje či instalaci rekupúerace (nuceného větrání). EkoWATT zpracovává energetické audity a žádosti o finanční podporu do všech částí programu. Od roku 1990 EkoWATT pro své klienty získal prostředky v celkové výši 144 mil. Kč.

EKIS = Energetická poradna ZDARMA, EkoWATT Praha, České Budějovice a nově i v Plzni

27. 2. 2014 EkoWATT je opět EKISem Ministerstva průmyslu a obchodu: ZDARMA můžete konzultovat na témata energetických úspor, rekonstrukcí, výstavby, certifikace budov, optimalizace nákladů apod. V našich poradnách v Praze a v Čekých Budějovicích jsme za rok 2013 poskytli 833 bezplatných konzultací. S tímto počtem patříme k nejvýkonějším EKISům Ministerstva průmyslu a obchodu. Nově má EkoWATT poradnu i v Plzni.

Pozvánka na veletrh Ampér 2014

20. 2. 2014 Největší odborná událost v oblasti elektrotechniky, elektroniky, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení proběhne v termínu 18. – 21. 3. 2014 na brněnském výstavišti.

Akademie EkoWATT

12. 2. 2014 Od 1. 1. 2014 pokračujeme v činnosti nepravidelné akademie EkoWATT, která má za úkol informovat o nejnovějších trendech v oblastech ekologicky šetrné výstavby a sustainable business development.

EkoWATT zahájil další fázi certifikace BREEAM in Use prestižního byznys centra v Moskvě

10. 2. 2014 EkoWATT zpracovává v letošním roce třetí část certifikace Part 3 BREEAM In Use pro prestižní byznys centrum Romanov Dvor v Moskvě. Stali jsme se tak jedinou tuzemskou firmou, která realizuje certifikaci BREEAM In Use International ve všech třech částech Part 1, 2, 3.

Co vše nebude fungovat v případě blackoutu?

30. 1. 2014 EkoWATT v pořadu ČRo Kontakt Dvojky: Co vše nebude fungovat v případě blackoutu?

 

« | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 17 | »

 

© 2011 EkoWATT přední česká poradenská společnost v oblasti energetiky, ekonomiky a životního prostředí

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect